Praktyka jogi w tym okresie może mieć znaczący wpływ na prawidłowy rozwój dziecka- nie tylko pod względem fizycznym, ale także psychicznym. Joga wycisza, uczy koncentracji i cierpliwości. Pozwala dziecku spojrzeć w głąb siebie, by mogło się lepiej zrozumieć, poznać swoje słabe i mocne strony. Praktyka jogi to wyzwanie. Każdy sukces na macie buduje pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Na poziomie fizycznym, poprzez prace w asanach, dzieci nabierają elastyczności, zwinności i poprawiają swoją koordynację ruchową. Wzmacniają ciało i lepiej je poznają.

Poznaj mnie

Marta Saczka

Prowadzi

Zajęcia Yin Jogi przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą się wyciszyć i rozluźnić ciało. Jest to łagodna praktyka jogi, podczas której pozostajemy w pozycjach dłuższy czas. Dzięki temu pracujemy z powięzią.

Poznaj mnie

Marta Saczka

Prowadzi

Vinyasa Joga to dynamiczna i bardzo płynna forma jogi, która kładzie nacisk na synchronizacje ruchu z oddechem - oddech prowadzi nas przez asany. Przeznaczona jest dla osób, które praktykują jogę od min. 6 miesięcy i znają podstawowe asany.  

Poznaj mnie

Beata Kuriańska

Prowadzi

Z wiekiem nasze ciało się zmienia- stawy sztywnieją, mięśnie stają napięte i przykurczone, co sprawia, że zakresy ruchu się zmniejszają i towarzyszą nam stany bólowe. Z tego powodu osoby starsze niejednokrotnie czują się gorzej i unikają aktywności ruchowej.
Niepotrzebnie! Właściwie dobrana forma ruchu sprawia, że osoby starsze mogą poczuć się lepiej w swoim ciele, a także cofnąć niektóre procesy degradacji w organizmie!
Praktyka jogi jest doskonałym rozwiązaniem, by zachować zdrowe ciało i aktywny, bystry umysł.

Poznaj mnie

Aleksandra Stysiał

Prowadzi

Zajęcia jogi ogólnej są przeznaczone dla osób, które już praktykują jogę. Poziom dostosowany jest do możliwości i ograniczeń grupy, a zajęcia prowadzone są wg metody Iyengara. 

Poznaj mnie

Asia Dwornik

Prowadzi

Poznaj mnie

Asia Dwornik

Prowadzi

Zajęcia jogi dla początkujących są przeznaczone dla osób, które nigdy nie praktykowały jogi lub stawiają pierwsze kroki na jogicznej ścieżce. Na zajęciach uczymy się pracy z ciałem i poznajemy podstawowe asany, by rozwijać dalszą praktykę .

 

Poznaj mnie

Jagoda Śmiałek

Prowadzi

Zależy nam, aby każdy znalazł u nas odpowiednie zajęcia jogi, dlatego nasza oferta jest rozbudowana. Jesteśmy jedyną szkołą jogi w Raciborzu, która w swoim grafiku posiada zajęcia prowadzone w kilku stylach jogi, na różnych poziomach zaawansowania. 


Chcesz zacząć przygodę z jogą? Praktykujesz już od lat?

 U nas znajdziesz to czego szukasz. :) 

JOGI

ZAJĘCIA

Ashtanga joga to dynamiczna forma praktyki, która bazuje na stałych sekwencjach zamkniętych w seriach. Wykonujemy zawsze te same asany, w tej samej kolejności i w tym samym czasie. Dzięki temu, Ashtanga, jest nazywana medytacją w ruchu. Zajęcia są przeznaczone dla osób, które praktykują od min. 6 miesięcy.

© 2022 Shangri-La Centrum jogi. Wszelkie prawa zastrzeżone.